מחקרי המרה

בואו ללמוד כיצד להגדיל את אחוזי ההמרה באתרכם!

יש לכם אתר אינטרנט המציע את שירות החברה שלכם, מצויין! אך מה לעשות אם האתר לא מניב את כמות הפניות לה ציפיתם?

אתחיל ואציין שאתר אינטרנט טוב הוא כזה שבראש ובראשונה משלב בין תוכן טוב ונראות גרפית טובה ועדכנית. אתר המקודם בצורה נאותה, כזה המופיע בביטויים רלוונטיים לתחום שלו בתוצאות החיפוש בגוגל ובעקבות זאת מביא גולשים שחיפשו את השירות (לקוחות פוטנציאליים) אל אתרכם.

היבט אחד שצריך להתקיים זה שהאתר יהיה בעל יחס המרה גבוה בין כמות ההופעות במנועי החיפוש לכמות הכניסות. היחס בין כמות החשיפות במנועי החיפוש לכמות ההקלקות נקרא CTR, CLICK THROUGH RATE, עליו תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר הבא.

שיטה מוכחת להגדלת יחס ההמרה

הנציג הוירטואלי הוא הפתרון האולטימטיבי למצב בו האתר שברשותכם מקיים את הנ"ל וקיימת תנועת גולשים (טראפיק) רלוונטית, אך עדיין אין פניות דרך האתר.

האתרים הבאים הם אתרים בתחומים שונים, שבהם הוחלט להתקין נציג וירטואלי על מנת לשפר את יחס ההמרה. כפי שניתן לראות, באתרים אלו חל שיפור ניכר, הן בכמות הפניות והן בזמן השהייה.

www.ganvradim.co.il - עלייה של 39.4% בכמות הפניות!

אתר www.gvradim.co.il הוא אתר מוביל בתחום האירועים ולו אלפי כניסות גולשים חודשיות. בשתי התקופות ביקרו באתר כ-2500 גולשים בחודש, אך מרגע הטמעת הנציגה הוירטואלית באתר, נרשמו עליות משמעותיות במגוון פרמטרים – מספר הפניות החודשי עלה מ-204 ל-289, שווה ערך לעליה של 39.4%; זמן השהייה הממוצע לגולש באתר, עלה מ-01:08 ל-02:16, שווה ערך לעלייה של 100%.

www.rizuf.co.il - עלייה של 32% בכמות הפניות!

אתר www.rizuf.co.il הינו פורטל מוביל מתחום הריצוף ולו אלפי כניסות גולשים חודשיות. בשתי התקופות ביקרו באתר כ-6,000 גולשים בחודש, אך מרגע הטמעת הנציגה הוירטואלית באתר, נרשמו עליות משמעותיות במגוון פרמטרים – מספר הפניות החודשי עלה מ-261 ל-354, שווה ערך לעליה של 32%; זמן השהייה הממוצע לגולש באתר, עלה מ-01:09 ל-02:05, שווה ערך לעלייה של 81%.

www.canada-work.co.il - עלייה של 45% בכמות הפניות!

אתר www.canada-work.co.il הינו פורטל הצעות עבודה בחו"ל ולו אלפי כניסות גולשים חודשיות. בשתי התקופות ביקרו באתר כ-1,500 גולשים בחודש, אך מרגע הטמעת הנציגה הוירטואלית באתר, נרשמו עליות משמעותיות במגוון פרמטרים – מספר הפניות החודשי עלה מ-79 ל-110, שווה ערך לעליה של 45%; זמן השהייה הממוצע לגולש באתר, עלה מ-00:59 ל-01:42, שווה ערך לעלייה של 72%.

PCM - חייבים לקחת את העניינים לידיים

POST CLICK MARKETING הינו המונח המקצועי המתייחס לשלב השיווק שלאחר כניסת הגולש לאתר. ניתן להשוות את הסיטואציה למצב בו לקוח נכנס לחנות אבל עדיין לא ביצע רכישה, בדומה לגולש שהחליט להקליק ולהכנס לאתר. הפוסט קליק מרקטינג הינו השלב שלאחר כניסתו לחנות, השלב החשוב שבמהלכו צריך להביא את אותו אדם להביע עניין במוצר או בשירות שלנו ואף לפעול להשגתו.

באמצעות הנציג הוירטואלי של Virtual Chat תוכלו לוודא שעם כל גולש באתרכם נוצרת אינטראקציה. מילת הקסם אינטראקציה היא זו שהופכת גולש סתמי ללקוח. גם במידה ויש לכם אתר נהדר עם טראפיק מצוין, לא בטוח שאלו יביאו את הגולש לכדי ביצוע פעולה והשארת פניה.

למעשה, הטמעת נציג וירטואלי באתרכם מעלה את הנראות שלו בעיני הגולש; אוטומטית הגולש מקבל רושם רציני יותר מהאתר ומהעסק המפעיל אותו והדבר הכי חשוב – הנציג דואג ליצור בשמכם אינטראקציה עם כל גולש וגולש, כך שלא תפספסו אף אחד.

אתם בטח שואלים את עצמכם למה בחרתי לציין את זמן השהייה באתר. ובכן, היבט נוסף וחשוב לא פחות לו תורם הנציג הוירטואלי הוא משך הזמן אותו בילה כל גולש באתרכם. נתון זה הוא בין הנתונים המשפיעים על רלוונטיות האתר בפני מנועי החיפוש, כלומר, זמן שהייה ארוך יותר = אתר רלוונטי יותר, כזה שיופיע במיקומים רלוונטיים וגבוהים יותר.

אין חכם ממנו

לנציג הוירטואלי שלנו ניתן להתאים תשובות רלוונטיות לתחום ולאתר הלקוח, לא עוד תשובות גנריות שחוזרות על עצמן! אם כבר דיברנו על יצירת אינטראקציה, כדאי שתהיה התייחסות רלוונטית של הנציג למה שהגולש כתב בחלון השיחה. תשובות ענייניות לשאלות הגולשים מנצלות בצורה מיטבית את הסיטואציה של יצירת הקשר עם הגולש.

כמו כן, הנציג הוירטואלי של Virtual Chat מאפשר קבלת נתונים סטטיסטיים המלמדים על מסלול הגלישה של כל גולש שהשאיר פנייה באתר ואף אפשרויות רבות מתקדמות נוספות עליהן ניתן לקרוא כאן.

רוצים להתנסות בעצמכם? נציג וירטואלי אצלכם באתר ל-30 יום ניסיון ללא תשלום

אנו מאמינים בשירות שלנו ועל כן אנחנו מאפשרים ללקוחותינו להתקין באתר נציג וירטואלי לתקופת ניסיון של 30 יום ללא עלות וללא התחייבות. זה פשוט וקל, אתם רק צריכים למלא את טופס הפרטים ותוך זמן קצר תקבלו קוד להתקנת הנציג באתרכם.

בדקו אותנו, ערכו ניסוי בעצמכם! בדקו והשוו את התנועה הנכנסת לאתרכם ואת כמות הפניות בתקופה שלפני התקנת הנציג באתר ובתום תקופת הניסיון - אני מבטיח לכם שתראו שינוי חיובי בנתונים אלו.

לקבלת נציג וירטואלי לתקופת ניסיון הקליקו כאן.

בהצלחה, צוות חברת Virtual Chat.