נציג שירות וירטואלי

מנהלים אתר מכירות? מעוניינים להגדיל את כמות הפניות וזמן השהייה באתר? צ'אט עם נציג שירות וירטואלי זהו הפתרון בשבילכם.

היום אתרים רבים מצרפים טופס פנייה באתר שאותו הם מעוניינים שהגולשים ימלאו. באופן זה נציג מכירות יכול לחזור אל הגולש ולעניין אותו במגוון הצעות ושירותים. אחת הדרכים היעילות להגדלת כמות הפניות המתקבלות היא באמצעות צ'אט וירטואלי עם נציג שמציג את עצמו, מברר את הפרטים בהם האדם מעוניין ולאחר מכן אוסף פרטים ליצירת קשר.

נציג שירות וירטואלי לא רק אוסף פניות רבות יותר, אלא גם מגדיל באופן משמעותי את הזמן הממוצע של הגולשים באתר, מאפשר למקד את הפנייה ולאסוף מידע ספציפי יותר מאשר רק מספר טלפון ומגדיל את אחוזי ההמרה לעיתים אף ב30 ו40 אחוזים! מדובר בפיצ'ר קטן המתווסף לאתר אשר מחולל הבדל משמעותי.

Virtual Chat  - צ'אט מתקדם הניתן להתקנה באתרכם

הצ'אט החדש והחכם של Virtual Chat הינו אחד הכלים היעילים ביותר עבור אתרים עסקיים. המערכת מזהה מגוון ענק של משפטים ויכולה להתאים את תשובתה בהתאם לשאלות. כמו כן, במערכת מוזנים תסריטי שיחה המותאמים אישית ללקוח בהתאם לתחום בו הוא עוסק ולשירותים שהוא מציע. עם הזמן, המערכת קולטת משפטים נוספים ויכולה לענות על מגוון רחב יותר של שאלות ובקשות.

לאחר שהמערכת תותקן באתר, נציג שירות וירטואלי יקדם את פני הגולשים, יציע להם עזרה, יוכל לענות על שאלות בסיסיות ויבקש פרטים ליצירת קשר בהמשך. באופן זה כמות הלידים גדלה באופן משמעותי, ואתם תוכלו לבחון את השיחות עם הגולשים כדי להשתפר ולהתייעל.

יותר פניות, יותר מכירות!

צ'אט מקוון הפועל באופן רציף לכל אורך היום, מאפשר לגולשים להנות מיחס אישי ולקבל מידע בסיסי גם בזמנים בהם אינכם יכולים לשרת את הלקוחות, זאת מבלי להעסיק גורם אנושי מסביב לשעון. גם זמן השהייה של הגולשים באתר גדל באופן ניכר בשל השיחה עם הנציג כמו גם אחוזי ההמרה.

המערכת שלנו מציעה לכם שקיפות מלאה; תוכלו לעקוב אחר כמות הפניות, לקרוא את השיחות עם הגולשים, להכיר את צרכי הלקוחות ולבצע שיפורים והתאמות אם יהיה בכך צורך. כמו כן, ניתן יהיה להתאים את משפטי המערכת לפי הדרישות המשתנות.

הצטרפו להצלחה עם Virtual Chat

גם אתם מוזמנים להנות מהמערכת שלנו באתרכם. חשוב לציין כי התשלום נעשה רק עבור פניות אמיתיות שמתקבלות, לכן אם אין לידים, אין צורך לשלם. המערכת מסוגלת לזהות ולסנן לידים כפולים ומזויפים, ואם לא מתקבל מספר טלפון – אתם לא משלמים.

למידע נוסף על השירות, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס שכאן. נציג מטעמנו ייצור עימכם קשר ויספר את כל האינפורמציה הרלוונטית.