יצירת לידים

יש לכם אתר עסקי? מציעים שירותים או מוצרים לגולשים? זו זירת השיווק העיקרית שלכם? בואו ללמוד כיצד להגדיל את כמות הלידים באתר.

כל מי שמחזיק באתר אינטרנט עסקי מעוניין שזה ימיר את הגולשים ללקוחות פוטנציאליים. קיימות דרכים שונות לעשות זאת, בין היתר באמצעות יצירת אינטרקציה עם הגולש, סיפוק מידע רלוונטי, הצגת המוצרים או השירותים המוצעים ועוד. אך, כל אלה לא שווים כלום אם לכם אין אפשרות ליצור קשר עם הגולש.

היום נהוג להציב טפסים ליצירת קשר בהם הגולש משאיר מספר טלפון ושם. כך אתם יכולים ליצור קשר עם הלקוח, לענות על שאלותיו ולבסוף לסגור איתו את העסקה המבוקשת. טפסי יצירת קשר זו דרך מקובלת, אך לא תמיד יעילה, לכן היום עומדת בפניכם אופציה נוספת – נציג שירות וירטואלי.

יצירת לידים עם צ'אט מקוון

במקום להישאר פאסיביים, אתם יכולים לקחת יוזמה באמצעות צ'אט וירטואלי שיברך את הגולשים ויציע להם עזרה. הנציג המקוון יכול לענות על מספר שאלות, והכי חשוב, לעודד את האנשים להשאיר פרטים כדי שתוכלו לחזור אליהם בהמשך.

הסטטיסטיקות מראות שצ'אט וירטואלי זו דרך מצוינת בשביל יצירת לידים, שכן אחוזי ההמרה עולים ב10 עד 40 %, וכמות הפניות גדלה באופן ניכר. עם יותר לידים, תוכלו להגיע ליותר גולשים וכמובן להגדיל את כמות המכירות.

הצ'אט של Virtual Chat – גם אתם צריכים אחד כזה!

להעסיק אדם שיוכל לענות לשאלות הגולשים 24 שעות ביממה זה עסק יקר, אך באמצעות הצ'אט המקוון של החברה לא תצטרכו לעשות זאת. נציג וירטואלי יחליף את המענה האנושי, ויוכל לספק תשובות ומידע בסיסיים, לפחות בזמנים בהם אתם לא תהיו זמינים לרשות הלקוחות.

המערכת שלנו מכירה ומזהה מגוון ענק של משפטים ומילים ויכולה להתאים את התשובות בהתאם. המערכת לא סתם משגרת משפטים אוטומטיים, אלא ממש מדמה שיחה אישית עם נציג שירות. תכני השיחה מותאמים לדרישות הרלוונטיות ללקוח ומעלות את האפקטיביות של שיחות אלה.

אתם, בתור בעלי האתר, תוכלו לעקב ולנטר את תנועת הגולשים ואת השיחות בצ'אט. באופן זה תוכלו לאסוף את פרטי הלידים ולזהות לפי השאלות אילו תכנים חסרים באתרכם וניתן להוסיף.

איך זה עובד?

מהרגע שאתם מתקינים את המערכת, היא מתחילה לפעול מיידית. ככל שהיא נמצאת זמן רב יותר באתר, היא לומדת להכיר משפטים ומונחים חדשים, כך שיעילותה עולה. התשלום הוא עבור ליד שהתקבל, כלומר רק אם אדם משאיר מספר טלפון, תצטרכו לשלם, אם אין הצלחה, אז גם אין תשלום. המערכת מסננת פניות כפולות ולא רלוונטיות, כך שהלידים המתקבלים הם איכותיים.

הצטרפו עוד היום להצלחה של Virtual Chat – הדרך הטובה ביותר בשביל יצירת לידים. למידע נוסף וקבלת פרטים על השירות, השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזור אליכם במהרה.