לידים באינטרנט

מהם לידים באינטרנט?

מי שעוד לא נתקל במונח, מדובר בפנייה המתקבלת מגולשים באתר אינטרנט. היום, אתרים רבים מעוניינים שגולשים ישאירו פרטים, כדי שהם יוכלו לחזור אליהם בהמשך עם מידע מדויק יותר. הדבר רלוונטי לחברות, אתרי מכירה, עסקים, נותני שירותי, מוסדות לימוד ועוד.

נהוג לאסוף את הפניות באמצעות טופס "צור קשר" שהגולשים יכולים למלא, אך למעשה זו דרך פאסיבית למדי לגייס לידים. דרך טובה יותר לעודד את המבקרים להשאיר פנייה היא באמצעות צ'אט וירטואלי המקפיץ חלון שיחה ופונה אל הגולש באופן אישי.

נציג שירות וירטואלי – יחס אישי לגולש, אחוז המרה גבוה ודרך טובה להגדיל את המכירות.

צ'אט מקוון מאפשר מענה לגולשים 24 שעות ביממה. הנציג מתחיל בשיחה, שואל שאלות, מציג תשובות בסיסיות ומעודד השארת פרטי קשר. התוסף הקטן הזה יכול להעלות משמעותית את כמות הפניות, להעלות את זמן השהייה באתר ולתת מענה בסיסי עבור הלקוחות בזמן שאינכם זמינים.

כמו כן, לכם ניתנת אפשרות לעבור לאחר מכן על כל השיחות שבוצעו בצ'אט כדי להכיר מקרוב את דרישות המבקרים באתר. האם ישנן שאלות שחוזרות על עצמן? האם אנשים מתקשים למצוא מידע שדווקא קיים באתר? השיחות יאפשרו לכם לייעל את האתר, כמו גם להגדיל לידים באינטרנט.

Virtual Chat  - הכירו את הצ'אט החדש והמתקדם שלנו.

אנחנו ב – Virtual Chat  מציעים לכם נציג וירטואלי חדש ומשופר שיוכל להגדיל את כמות הפניות באתרכם. הנציג יודע לזהות משפטים רבים, יכול להגיב למגוון רב של סיטואציות ומעודד את הלקוח להשאיר פרטים ליצירת קשר. מלבד המערכת הגנרית שמגיעה עם הצ'אט, ניתן להתאים גם תוכן לתחום השירות או העסק על מנת לייעל ולשפר את הלידים המתקבלים.

ומה לגבי התשלום?

התשלום הוא עבור הצלחה בלבד, כלומר תצטרכו לשלם רק עבור פנייה אמיתית שהתקבלה עם מספר טלפון. פעמים רבות לידים באינטרנט כוללים פניות כזב או כאלה ללא פרטי קשר, כאן זה לא יקרה. המערכת תסנן ותוריד לידים כפולים או כאלה שהתקבלו ללא מספר – כך שאם לא תרוויחו, לא תצטרכו לשלם.

מעוניינים גם אתם בשירות?

אם גם אתם רוצים להציב באתר שלכם או של לקוח את המערכת החדשה של Virtual Chat, צרו איתנו קשר עוד היום. מלאו את הטופס שכאן ואנו נשוב אליכם עם כל המידע המבוקש, כולל תעריפים מעודכנים ותוכלו להנות מכלי שיווקי חדש ויעיל.