סוכן חכם

מהו סוכן חכם?

ודאי נתקלתם בעבר באתרי אינטרנט שונים בצ'אט אוטומטי שמוקפץ במהלך הגלישה. הנציג בצ'אט שולח מספר משפטים אוטומטיים ומציע ליצור קשר עם הלקוח באופן טלפוני. סוכן חכם של Virtual Chat זהו למעשה צ'אט מתקדם וחכם יותר, אשר לא רק משגר כמה משפטי פתיחה אוטומטיים, אלא מפתח שיחה קצרה עם הגולש.

הסוכן יכול לזהות לא מעט מילים ושאלות ולהגיב בהתאם, כמו גם לספק מידע קונקרטי הרלוונטי ללקוח. כל סוכן מותאם לאתר בו הוא נמצא, כך שהתגובות רלוונטיות ומדמות שיחה אמיתית עם נציג שירות. בעמוד של גני אירועים, למשל, יהיו שאלות שונות מאשר בכזה של לימודים.

מדוע כדאי להתקין מערכת של Virtual Chat?

למערכת הזו יש לא מעט יתרונות, ולמעשה היא יכולה לא רק להגדיל את כמות הפניות, אלא גם לייעל את האתר באופן כללי. ראשית, היא מעלה את זמן השהייה באתר, פרמטר חשוב עבור כל אתר שעובר קידום. שנית, המערכת מגדילה את אחוזי ההמרה, לעיתים אף ב- 40%.  והכי חשוב – לכם יש אפשרות לבחון כל פעילות של הסוכן ולצפות בתסריטי שיחה על מנת להתייעל בהמשך.

באמצעות סוכן חכם ניתן בקלות להגיע ליותר גולשים באתר וזאת מבלי לאייש את האתר בנציג אנושי 24 שעות ביממה, שכן הנציג הוירטואלי יענה גם בשעות הקטנות של הלילה. ומה לגבי התשלום? אתם תצטרכו לשלם רק על פניות אמיתיות שיתקבלו, כאלה עם מספר טלפון. אם לא יהיו פניות, אז גם לא תשלמו, לכן לכם אין מה להפסיד.

למי זה מתאים?

למעשה כל אתר שמעודד השארת לידים של הגולשים יכול להיעזר בצ'אט וירטואלי. הפי'צר מתאים בעיקר לאתרים עסקיים שמציעים שירות או מוצר עבור הלקוח ואתרים של מוסדות שונים שרוצים להוריד את עומס השיחות ולחזור ללקוחות בזמן המתאים להם.

מעוניינים בצ'אט שלנו?

אתם מוזמנים להצטרף למעגל הלקוחות של Virtual Chat  ולהנות מהסוכן שלנו באתרכם. למידע נוסף וקבלת פרטים על השירות, השאירו את פרטיכם בטופס שכאן ונציג מטעמנו ישוב אליכם במהרה.