לידים איכותיים

מה זה ליד?

המונח של ליד מתייחס לפניה המתקבלת דרך אתר. זו יכולה להיות פניה במגוון נושאים, אך לרוב הרעיון הוא דומה – אנשים משאירים פרטים ונציג שירות חוזר אליהם כעבור זמן-מה עם מידע והצעת מחיר מדויקת.

מהם לידים איכותיים?

לא כל פניה היא בהכרח איכותית, שכן יש אנשים שלא משאירים מספר טלפון או אמצעי אחר ליצירת קשר, ויש אנשים ששולחים לידים כפולים ויש גם פשוט בקשות לא רציניות או לא רלוונטיות. לידים איכותיים הם בראש ובראשונה כאלה שיש בהם מספר שניתן לחזור אליו, שכן בלי דרך ליצור קשר עם הלקוח – זה אבוד.

דבר נוסף וחשוב הוא שהפניה תהיה רלוונטית. בקשות הכוללות דברים ושירותים שבעל העסק כלל לא מציע לא מניבות שום רווח. על מנת לדאוג שזה אכן יקרה, יש צורך במידע אינפורמטיבי דיו אשר מדגיש מה העסק מציע ומה לא.

כיצד ניתן להגדיל את כמות הפניות?

באתרים רבים ניתן למצוא עמודי צור קשר וטפסים שנועדו לקלוט את פרטי הגולשים, אך למעשה זו דרך פאסיבית למדי למשוך לקוחות. אמצעי נוח ויעיל זהו צ'אט וירטואלי המוקפץ בעת הכניסה לאתר. הנציגה הוירטואלית מציעה לגולש עזרה, עונה על שאלות בסיסיות ומעודדת אותו להשאיר פרטים להתקשרות נוספת.

Virtual Chat  - לידים איכותיים בשקיפות מלאה!

הצ'אט החדש של Virtual Chat מאפשר לכם להנות מסוכן חכם הנמצא באתרכם ומתאים את תכני השיחה לבית העסק שלכם. באמצעות הפיצ'ר הזה תוכלו לעודד יותר גולשים להשאיר פניה, להגדיל את זמן השהייה, להכפיל את אחוזי ההמרה ולהיות זמינים עבור הגולשים שלכם, גם אם רק בצורה אוטומטית, 24 שעות ביממה.

התשלום עבור הצ'אט נעשה רק אם התקבלו פניות עם מספר טלפון, שיחות כפולות ושיחות סרק לא ייחשבו. כך שלמעשה אתם לא לוקחים סיכון – אם הרווחתם אז מצוין, אם לא, אז גם לא הפסדתם.

למידע נוסף על הסוכן החכם שלנו, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר ואנו נשוב אליכם במהרה עם המידע המבוקש.