עובדה : נציגה וירטואלית מגבירה מכירות

למי מתאים השירות?

השירות מתאים לכל עסק או חברה שבבעלותה אתר אינטרנט.

כמה עולה השירות?

מחיר השירות מתחיל מ-29 ₪ לחודש. עם זאת, מתקיימים מעת לעת מבצעים והנחות ועל כן מומלץ לבדוק נקודתית מול נציג השירות שלנו. בכל אופן, מומלץ לנצל את תקופת הניסיון ולנסות את המוצר הבסיסי למשך 30 יום.

האם ההרשמה לתקופת הניסיון כרוכה בתשלום?

ההרשמה לתקופת הניסיון אינה כרוכה בכל תשלום או התחייבות. *תיתכן הגבלה לחברות וארגונים בעלי כמות תנועה גדולה.

האם ההרשמה לתקופת הניסיון כרוכה בהתחייבות?

ההרשמה לתקופת הניסיון אינה מחייבת אתכם בשום צורה לשירות. גם לאחר ההצטרפות לשירות אתם לא מחוייבים לתקופת זמן מסויימת אלא אם סוכם עימכם פרטנית על חוזה לתקופה ידועה מראש.

איך משלמים?

בסיום תקופת הניסיון, במידה ותרצו להמשיך בשירות, התשלום מתבצע בכרטיס אשראי מהסוגים: ישרכרט, ויזה, מאסטר קארד, לאומי קארד ואמריקן אקספרס. לא ניתן לשלם בכרטיסי אשראי מסוג דיינרס.

איך מקבלים נציגת ניסיון?

על מנת להנות מתקופת ניסיון כל שעליכם לעשות זה להרשם בטופס המצורף בקישור - קחו נציגת ניסיון בחינם

איך נרשמים?

ההרשמה לשירות הינה פשוטה וקלה וכיוון שההרשמה לתקופת הניסיון איננה גוררת תשלום או התחייבות כל מה שאתם צריכים זה שם מלא, טלפון, דואר אלקטרוני וכתובת אתר.

האם אפשר להפעיל נציגה באתר שאינו שלי?

על מנת להנות משירות הנציגה הוירטואלית אתם צריכים אתר בבעלותכם שיש לכם גישה אל מנגנון הניהול שלו כיוון שהפעלת הנציגה דורשת את הטמעת הקוד באתר. לכן, אתרים של צד שלישי אינם בהם אתם מנהלים את אתרכם, בלוג או פורטל אינם עונים על תנאי זה.

איפה נרשמים?

ניתן להרשם לתקופת ניסיון באמצעות הטופס שבעמוד הבית או באמצעות טופס הרשמה אצל אחד מהשותפים שלנו. עם סיום תקופת הניסיון ישלח אליכם טופס הצטרפות לשירות בו תצטרכו לתת פרטים נוספים ואמצעי תשלום.

מה קורה לאחר מילוי הטופס באתר?

לאחר ההרשמה לתקופת הניסיון בטופס שבאתר ישלח אליכם מייל לכתובת הדואר האלקטרוני שציינתם עם פרטי גישה לאיזור האישי שלכם ועם קוד ההטמעה של הנציגה אותו יש להטמיע באתר שלכם.

מה היתרונות של השירות?

לנציגה וירטואלית באתר יתרונות רבים החל מנראות האתר והעסק שלכם בעיני הגולשים ועד לעלייה יחסית בכמות הפניות (מותנה בחשיפת האתר). לקריאה על מגוון היתרונות שבשירות הנציגה הוירטואלית של וירטואל צ'ט גלשו לעמוד הבא http://www.virtual-chat.co.il/?page_id=257

קיבלתי את קוד ההטמעה, מה עושים?

את קוד ההטמעה צריך להטמיע בקוד האתר באחד משלושה מקומות: בתוך קוד ה-HTML של האתר בשורה נפרדת מעל לסגירת הבודי </BODY>. כמו כן, במידה ומערכת הניהול של האתר שלכם מאפשרת הטמעת קוד של גוגל אנליטיקס ניתן להטמיע את קוד הנציגה במקום זה. המקום האחרון בו ניתן להטמיע את הקוד הוא בקוד ה-HTML השולט על איזור הפוטר של האתר (החלק הקבוע שבתחתית העמוד באתרכם.

איך נכנסים לאיזור האישי?

במייל הראשוני שקיבלתם מן המערכת מצויינים שם משתמש, מספר משתמש וסיסמא אותם יש להזין במקום הכניסה למערכת שבעמוד הבית שלנו www.virtual-chat.co.il או בקישור למעקב לידים, אם קיבלתם קישור שכזה מהמערכת.

מה זה האיזור האישי?

האיזור האישי מאפשר לכם לצפות בריכוז הלידים מן הנציג/ה שלכם באתר לצד אפשרויות שליטה מרובות כגון: החלפת סיסמא, צירוף/ החלפת כתובות דואר המקבלות את הודעות המערכת, תזמון הנציגה, שעות הפעילות בהן תופיע הנציגה באתר, תוכן הנציגה ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא באתר מדריכים מפורטים שמסבירים איך ומה ניתן לערוך בנציגה שלכם כדי להפוף אותה למותאמת וחכמה.

מדריך פרטים כלליים

מדריך תצוגת סוכן

מדריך שימוש בשעות פעילות

מדריך משפטי פתיחה

מדריך משפטי שיחה

מדריך משפטי סיום

מה קורה אחרי שנגמרת תקופת הניסיון?

לאחר סיום תקופת הניסיון ישלח אליכם טופס הצטרפות לשירות בצירוף הצעת המחיר הרלוונטית אליכם. יש למלא ולשלוח את הטופס למייל ממנו נשלח או לפקס שמספרו 077-5558460.

מתי מתחילה תקופת הניסיון וכמה זמן היא נמשכת?

תקופת הניסיון מתחילה עם הרשמתכם בטופס והיא נמשכת לתקופה של 30 ימים.

למה קיבלתי מייל עם כוכביות?

ליד מן המערכת המגיע עם פרטים החסומים בכוכביות מסמן שהסתיימה תקופת הניסיון שלכם עם השירות, במידה ולא התקבלה פנייה מן המערכת אנא צרו איתנו קשר בהקדם בטלפון 03-6538954 על מנת להסדיר את הצטרפותכם לשירות.

בליד שקיבלתי כתוב שנגמרה תקופת הניסיון, מה עליי לעשות?

עליך להתקשר לטלפון שמספרו 03-6538954 על מנת להסדיר את ההצטרפות לשירות ולהמשיך להנות ממנו.

האם יש תקופת התחייבות?

עם הרשמתכם לתקופת ניסיון או הצטרפות לשירות בתשלום אין שום התחייבות אלא אם סוכם עימכם פרטנית על חוזה המוגדר בתקופה מסויימת.

האם השירות נתמך באתרים של WIX?

לצערינו חברת WIX איננה מאפשרת תמיכה בשירותים של צד ג' ועל כן אין השירות מתאפשר באתרים המבוססים על השירות של חברת WIX.

איבדתי את הסיסמה, מה אני עושה?

ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-6538954 ואנו נשלח אליכם למייל שבמערכת את פרטי הגישה או לשחזר את הסיסמא באמצעות אפשרות שחזור הסיסמא בעמוד הבית שלנו.

מה מספר הטלפון שלכם?

מספר הטלפון שלנו לפניות הוא 03-6538954, נשמח לעמוד לשירותך.

מה הן שעות הפעילות?

שעות הפעילות הן בימים א'-ה' בין השעות 10:00 ל-19:00. בכל אופן תמיד ניתן להשאיר הודעה באמצעות מוקד ההודעות הטלפוני או באמצעות הדואר האלקטרוני  [email protected] ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מה הופך את הנציגה שלכם לחכמה?

הנציגות שלנו מגיעות עם מנגנון תשובות גנרי שנותן מענה מוצלח למגוון נושאים כלליים. עם ההצטרפות לשירות תוכלו לקבל תסריטי שיחה המותאמים לתחום העיסוק שלכם המאפשרים יצירת אינטראקציה טובה יותר עם הגולשים באתרכם בדרך להשארת הפנייה.

האם ניתן לשלוט בשעות הפעילות של הנציגה?

כן, ניתן לשלוט בשעות ההופעה של הנציגה באתרכם על ידי כניסה לאיזור האישי שלכם והגדרת שעות הפעילות באיזור המתאים.

האם הנציגה מופיעה באתר בסלולר גם?

באפשרותכם לקבוע שהנציגה הוירטואלית תופיע באתרכם גם בפני גולשים שהגיעו באמצעות מכשירים סלולריים על ידי הגדרה באיזור האישי. הנציגה במכשירים סלולריים לא קופצת אוטומטית אלא נפתחת בחלון נפרד רק במידה והגולש לחץ על הדמות שלה.

איך משחזרים סיסמא?

ניתן לשחזר סיסמא לאיזור האישי על ידי לחיצה על הקישור "שכחת סיסמא? לחץ כאן" שבעמוד הבית. לאחר הלחיצה על הקישור תדרשו להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שציינתם במערכת ואת כתובת האתר. במידת הצורך תמיד תוכלו לפנות לסיוע בטלפון שמספרו 03-6538954.

האם אפשר לבחור את הדמות והצבע של הנציגה?

ניתן לבחור דמות וצבע מתוך 6 דמויות של נציגות הקיימות כיום ו-10 צבעים שונים. כל זאת ועוד באיזור האישי שאת פרטי הגישה אליו קיבלתם במייל הראשוני מן המערכת.

השארתי הודעה, מתי יחזרו אליי?

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחזור ללקוחותינו מהר ככל הניתן. במידה ועברו שעות הפעילות לאותו יום אנו נחזור אליך ביום העסקים העוקב.

לאן מקבלים את הפניות מהנציגה?

הפניות מן הנציגה יגיעו ישירות אל כתובת הדואר האלקטרוני שציינתם במערכת לאחר דיליי קצר שמונע את קטיעת השיחה והפרטים.

האם אפשר לשנות את זמן הפתיחה האוטומטית של הנציגה?

בהחלט. כל הנציגות נפתחות אוטומטית עם זמן פתיחה אוטומטי של 5 שניות. תוכלו לשלוט בהגדרת זמן זו באמצעות האיזור האישי של הנציגה שלכם.

איך משנים את כתובת המייל אליה מתקבלים הלידים?

במסך הפרטים הכללי במסך הנציגה תוכלו לשנות או להוסיף כתובות דואר אלקטרוני אליהן ישלחו הודעות ולידים מן המערכת. במידה ותרצו להוסיף כתובת נוספת יש להפריד את הכתובת באמצעות פסיק.

איך קובעים את התשובות של הנציגה?

ניתן לשלוט בתוכן הנציגה באמצעות מסך התוכן באיזור האישי. להסבר מורחב על אפשרות זו גלשו לעמוד סרטוני ההדרכה שלנו.

האם יש דמויות של נציגים ממין זכר?

נכון להיום קיימות שש דמויות שונות ממין נקבה בלבד. בגרסאות עתידיות של השירות יתווספו דמויות נוספות ודמויות ממין זכר, עם זאת אין תאריך משוער לכך כרגע.

האם אני יכול להחליף לדמות מותאמת אישית?

נכון להיום ניתן לבחור מתוך ששת הדמויות המופיעות באתר בלבד. בעתיד תשקל אפשרות להזנת דמות נציג/ה מותאמת אישית.

האם יש אפשרות לשים לוגו של העסק שלי בחלון של הנציגה?

בהחלט! אנחנו אפילו ממליצים להוסיף לוגו שלך לחלון הנציגה באתרך. ניתן לעשות זאת על ידי כניסה לאיזור האישי והעלאת קובץ תמונה לפי המידות המצויינות.

השארתי ליד ניסיון בנציגה באתר שלי ולא קיבלתי מייל, מה יכולה להיות הסיבה?

ייתכן עיכוב של כ-15 דקות בין זמן השארת הליד באתר ועד קבלתו בדואר האלקטרוני. כמו כן וודאו כי הליד לא התקבל בטעות בדואר הזבל שלכם. במידה והליד הגיע לדואר הזבל אנא עמדו על פריט דואר זה, לחצו על מקש ימני והגדירו שדואר מכתובת זו הינו בטוח כדי למנוע מצב זה בעתיד.

האם הנציגה משפיעה על זמן הטעינה של האתר?

הנציגה הוירטואלית החכמה מבית virtual chat אינה משפיעה על זמן הטעינה של האתר! בניגוד לגרסאות אחרות של נציגות וירטואליות הקיימות בתחום הנציגה שלנו עולה רק לאחר שהאתר שלכם השלים את עלייתו כך שאין השפעה על זמן הטעינה של העמוד. הידעתם? שירותים שעולים תוך כדי טעינת עמוד האתר שלכם עלולים לעכב ואף לגרום לתקלות נוספות בעליית האתר שלכם! בשירות שלנו לא תסבלו מעיכוב ותקלות שכאלו.

מה הנציגה נותנת לי מעבר לפניות?

הטמעת נציגה וירטואלית באתרכם מעניקה לכם מגוון יתרונות כמו העלאת זמן השהייה באתר, הורדת יחס הנטישה, העלאת אחוז הפניות ועוד ועוד. לקריאה על יתרונות המערכת שלנו גלשו לעמוד הבא http://www.virtual-chat.co.il/?page_id=257