עובדה : נציגה וירטואלית מגבירה מכירות

פרטיות

חברת Virtul-Chat ("וירטואל צ'ט", "Virtual Chat", "אנחנו", "אנו","חברתנו") מכבדת את הפרטיות של המבקרים באתר, דף הבית אשר ממוקם ב http://www.virtual-chat.co.il

בעת שימוש באתר זה אתה מסכים לאיסוף, שימוש וגילוי של המידע שלך כפי שמתואר בהצהרת פרטיות זו.

שים לב שמדיניות פרטיות זו אינה חלה על כל מידע שעשוי להחשף בכל פלטפורמת צ'אט, או דפי אינטרנט דומים. אתה צריך לזכור שכל פעם שאתה בוחר לחשוף בפומבי פרטים על עצמך ברשת האינטרנט - למשל, דרך לוחות מודעות או פלטפורמות צ'אט – שאפשרי שאנשים שאינך מכיר מלקטים את מידע זה ופרטי השימוש.  בנוסף, לוחות מודעות מסויימים ופלטפורמות צ'אט עשויים להציג כתובות IP (כהגדרתם להלן), יחד עם שמו והמסר של מפרסם ההודעה.  חברת Virtual Chat לא תישא באחריות לכל פעולה או מדיניות של כל צד שלישי שאוספים מידע שמשתמשים עשויים לחשוף על לוחות מודעות, אזורי הצ'ט או פורומים אחרים של משתמשים, אם בכלל, באתר ובמוצרים של החברה שנמצאים בשימוש באתרים אחרים.

המידע שאנו אוספים

 

אנו אוספים מידע האישי שלך ליצירת קשר איתך על חדשות, עדכונים ושירותים שבו אנחנו חושבים שאתה עשוי להיות מעוניין.

השרת שלנו אוסף באופן אוטומטי מידע נוסף על השימוש שלכם באתר (נתוני ניווט). נתוני ניווט כוללים את סוג הדפדפן שבשימוש, כתובת ה-IP שלך, כתובת האתר שהגעת ומהזמן שבילה באותה כתובת אתר, עוגיות והסוג ושרת הדומיין שלך. סוג זה של מידע שנאסף על ידי אתרים רבים ומשמש לניטור שימוש באתר הרלוונטי.

בעת שימוש באתר, עוגיות עשויות להיות ממוקמות בקובץ הדפדפן של הכונן הקשיח שלך כדי לעקוב אחר השימוש שלך באתר ופונקציות סיסמא שלך. עם זאת, אתה יכול לבחור להגדיר את המחשב שלך כדי שעוגיות לא ימוקמו בדפדפן שלך.

השימוש במידע האישי שלך

אנו משתמשים במידע האישי שלך למטרות הבאות:

- מתן שירותים עבורך, למשל, פנייה אליך בנוגע לחדשות, עדכונים ושירותים שבו אנחנו חושבים שאתה עשוי להיות מעוניין. אנו יכולים גם לשמור ולתייק את כל המידע שאתם שולחים אלינו.

- אנו משתמשים במידע האישי שלך ובנתוני הניווט על מנת לפקח על השימוש באתר שלך ולשפר ולפתח את האתר ואת המוצרים והשירותים שאנו מציעים לך. אנו מסתמכים על המידע האישי שלך ועל נתוני הניווט כדי להתאים את התוכן שאנו מציגים לך בהתאם להעדפותיך.

- אנו עשויים לחשוף את המידע ונתוני הניווט בצורה מרוכזת לשימוש מפרסמים פוטנציאליים וממשיים, ספונסרים, משקיעים, שותפים, יועצים וכדומה.  מידע זה ונתונים אלו שאנו מספקים לא יזוהו כמידע האישי שלך.

- בשום פנים ואופן אנחנו לא חושפים מידע אישי, כגון כתובת הדוא"ל שלך, אלא אם כן אנו נדרשים לעשות כך על פי חוק, תקנה, קוד תעשייה רלוונטי, מטעמי בטיחות או או במידה ואנו מאמינים שאתה מפר הפרה בוטה של תנאי השימוש באתר או שהינך עוסק בפעילות בלתי חוקית.

קישור לאתרים אחרים

מעת לעת, אנו עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים, שאינה בבעלותנו או בשליטה שלנו, שאנחנו חושבים שהם יכולים להיות שימושיים או לעניין אותך. אנחנו לא יכולים, עם זאת, להיות אחראים על נהלי הפרטיות בשימוש על ידי בעלי אתרים אחרים או לתכנים או לדיוק של אתרים אחרים אלה. קישורים לאתרי אינטרנט שונים שהם לא האתר של חברתנו אינם מהווים ואינם מצביעים על תמיכה של חברת Virtual-Chat באתרים אלה, מוצרים או שירותים כלשהם שתוארו באתרים אלו, או מכל חומר אחר הכלולים בהם.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו יכולים לשנות הצהרת פרטיות זו מעת לעת כדי לעמוד בחוקים חדשים או קודים וסטנדרטים שהתפתחו עם הזמן על פי שיקול דעתינו הבלעדי.